jubilejní 10. ročník konference Docuride – 12.10.2017 v Praze
MENU

  Na cestě do digitální ekonomiky

  DOCURIDE je odborná konference, která reaguje na aktuální témata a technologické inovace pro řízení podniků, zejména v oblasti zvyšování efektivity a výkonnosti.

  přednášky
  workshopy & diskuze

  DOCURIDE má v České republice již svou zavedenou tradici a za dobu své existence si získal řadu příznivců, kteří se konference účastní opakovaně.

  První ročník konference se konal již v roce 2008, kdy ústředními tématy byly Enterprise Content Management, legislativa, trendy a technologické novinky v oblasti práce s elektronickými dokumenty.

  příklady
  reálných řešení

  V roce 2015 DOCURIDE začal měnit svou tvář a vedle správy podnikového obsahu rozšířil svůj program o další aktuální témata a inovace v oblasti informačních a komunikačních technologií, která umožní společnostem pracovat efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby získaly náskok před konkurencí.

  společenský
  program

  V loňském roce jsme se rozhodli pro další změnu, a to přesunout konferenci do Prahy a změnit formát konference pouze na jednodenní s tím, že maximálně využijeme paralelních přednášek tak, aby hustota informací zůstala co nejvíce zachována. Důvodem bylo umožnit participaci dalším hostům, pro které je obsah konference přínosem, ale kteří se bohužel především z časových důvodů nemohli akce v rozsahu dvou dnů zúčastnit. A změna se vyplatila. DOCURIDE 2016 zaznamenal významný nárůst v počtu účastníků a dosáhl tak druhé nejvyšší účasti ve své historii (nejvyšší účast byla v roce 2012).

  Náplň konference

  • Trendy v oblasti ICT a jejich dopad na infrastrukturu firem
  • Reálné příklady business řešení
  • Platná legislativa
  • Zkušenosti firem z různých odvětví
  • Sdílení zkušeností s ostatními manažery

  Ohlédnutí za minulým ročníkem

  Ohlédnutí za DOCURIDE 2015

  Fotogalerie z minulých ročníků

  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

  ---
  Fotografie z ročníků 2008–2010 se bohužel nezachovaly.