Docuride
MENU

  Digital Transformation, 23.-24.9.2015, Jihlava

  Konference DOCURIDE 2015 byla zaměřena na konkrétní business, změněný a inovovaný v duchu digitální transformace.

  Ve dnech 23. a 24. září 2015 se v Jihlavě uskutečnil již osmý ročník konference DOCURIDE. Přednášející a diskutéři zde otvírali témata jako digitalizace a zajištění souladu s legislativou, praktická využití cloudových řešení, Internet věcí, schopnost pracovat s velkými objemy dat či využití sociálních médií pro business. Více v programu.

  Konference se zúčastnilo více než 70 účastníků, představitelů významných společností, odborníků i dodavatelů technologií a služeb. Téměř polovina z nich se zapojila do interaktivního workshopu Design Thinking a vyzkoušela si tak metodu, kterou dnes hojně společnost SAP potažmo Sabris užívají při hledání optimálního řešení pro své zákazníky.

  Po keynotes, které získaly ze strany účastníků velmi pozitivní ohlasy, a následné panelové diskuzi se hosté konference rozdělili do paralelních sekcí:

  Vybrali jsme 5 přednášek, které měly v paralelních sekcích nejvyšší účast a pro ty z vás, kteří se nemohli konference zúčastnit nebo ve stejný čas navštívili jinou přednášku, přinášíme jejich zkrácené verze formou videa: