Docuride
MENU

  EDUARD MÍKA
  COO Netretail Holding a spolumajitel Mall.cz

  Od roku 1982 zastával Eduard Míka různé technologicky orientované pozice ve společnosti PVT, kde se nakonec stal ředitelem oddělení System Software. V roce 1990 založil s dalšími třemi společníky firmu APP Group, která se pod jeho vedením stala největším nezávislým poskytovatelem IT služeb v České republice a na Slovensku, s více než 450 zaměstnanci a miliardovým ročním obratem. V roce 2002 před akvizicí APP Group globálním poskytovatelem IT služeb Ness Technologies prodal svůj podíl a stal se soukromým investorem. Již v roce 2001 začal diskutovat se zakladateli Netretail Holding (jehož součástí je Mall.cz) a v roce 2002 do této firmy vstoupil jako andělský investor. V Netretail Holdingu má stále podíl, působí zde nyní jako provozní ředitel a je také členem dozorčí rady.

  Eduard Míka

  Jan Jírovec

  JAN JÍROVEC
  CEO E-commerce Holding

  Jan Jírovec se v prostředí internetu a software pohybuje více než dvanáct let. V minulosti působil v segmentu finančního software ve východní Evropě a severovýchodní Asii jako Business Development Manager. Později rozvíjel platební bránu PayU na českém a slovenském trhu. Do skupiny Rockaway přišel z pozice šéfa Allegro Group CZ. V Rockaway se Jan Jírovec stará o naplňování dlouhodobé vize a řízení strategických aktivit, současně se ujal vedení projektu E-commerce Holding.

  LUKÁŠ MAIXNER
  Spoluzakladatel Socialbakers

  Lukáš Maixner začínal se svým týmem jako lokální agentura se zaměřením na sociální média. Dnes vede celosvětovou praxi poradenství a profesionálních služeb v Socialbakers. Při své práci se setkává se společnostmi po celém světě a napříč různými obory. Je myšlenkovým tvůrcem nových strategií pro klienty Socialbakers, kterým společnost pomáhá dosahovat nejlepších výsledků v oblasti businessu v sociálních médiích.

  Lukáš Maixner

  Radim Polčák

  RADIM POLČÁK
  Vedoucí Ústavu práva a technologií, Právnická fakulta Masarykovy univerzity

  Radim Polčák pravidelně přednáší jako host na právnických fakultách a justičních vzdělávacích institucích v Evropě a USA. Zabývá se převážně právní teorií, právem ICT a energetickým právem. Založil mezinárodní sympozium Cyberspace, založil a vede odborné časopisy „Masaryk University Journal of Law and Technology“ a „Revue pro právo a technologie“. Je rozhodcem tribunálu pro doménová jména .eu a .cz, zakládajícím členem European Academy of Law and ICT, členem Rady European Law Institute a členem řídících a odborných orgánů vědeckých časopisů a mezinárodních konferencí v Evropě, Asii a Austrálii. Je autorem přes 150 odborných článků, kapitol v odborných knihách, konferenčních příspěvků a monografií.

  WOLFGANG SCHMIDHUBER
  Director of Solution Consulting OpenText

  Wolfgang Schmidhuber má přes 15 let zkušeností v oboru software, kde zastával řadu významných pozic od technického poradenství, implementace a vedení projektů přes řízení zákaznického programu, předprodejní konzultace až k vedení presales týmu a řízení podpory prodeje.
  V současnosti zastává pozici Director of Solution Consulting a je součástí vedoucího týmu OpenText, který definuje a uplatňuje go-to-market strategii pro rozvíjející se trhy v rámci regionu EMEA z pohledu podpory prodeje.
  Wolfgang má rozsáhlé znalosti řešení v oblasti Enterprise Information Management a Content Management v prostředí SAP a zkušenosti s návrhy architektury řešení.

  Wolfgang Schmidhuber