Docuride
MENU

  PARTNEŘI

  Generální partneři:

  OpenText

  OpenText je světovým lídrem v oblasti Enterprise Information Management (EIM). Integrovaná řešení pro Business Process Management, Enterprise Content Management, Information Exchange, Customer Experience Management či Discovery pomáhají společnostem rychleji růst, snížit provozní náklady, zjednodušit správu nestrukturovaných dat a informací a odstranit bezpečnostní rizika.
  Více než 100 000 zákazníků po celém světě spoléhá na platformu OpenText, jak formou On Premise tak i v Cloudu.

  SAP

  SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 248 500 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V ČR působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1000 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

  Zlatý partner:

  Cloud4com

  Cloud4com je předním poskytovatelem cloudových služeb v regionu CEE, poskytující zákazníkům službu Virtuální privátní datové centrum (vPDC) s vysokou úrovní bezpečnosti a garantovanou dostupností 99,999%. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a prostřednictvím on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Tato služba je určena širokému spektru zákazníků, od velkých podniků, přes instituce státní správy až po středně velké společnosti

  Partner:

  ESP

  Specializací společnosti ESP holding je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení dodávaná společností ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

  Mediální partneři:

  Systemonline

  Odborný portál SystemOnLine.cz informuje o dění na trhu informačních a komunikačních technologií. Pravidelně čtenářům přináší novinky, analýzy a trendy z oblasti podnikové informatiky a byznysu. Cílem tohoto portálu je zvyšovat povědomí o informačních technologiích jako součásti moderního života a nástroji růstu produktivity ve firmách.


  Staňte se partnerem konference DOCURIDE

  Vítáme aktivní účast a spolupráci obchodních partnerů, kteří poskytují technologie a řešení s ohledem na hlavní témata konference.

  Pokud se chcete aktivně zapojit do programu konference, kontaktujte nás.