6. 10. 2016 Hotel Park Holiday // Praha
MENU

  Generální partner:

  OpenText
  OpenText je světovým lídrem v oblasti Enterprise Information Management (EIM). Integrovaná řešení pro Business Process Management, Enterprise Content Management, Information Exchange, Customer Experience Management či Discovery pomáhají společnostem rychleji růst, snížit provozní náklady, zjednodušit správu nestrukturovaných dat a informací a odstranit bezpečnostní rizika.
  Více než 100 000 zákazníků po celém světě spoléhá na platformu OpenText, jak formou on premise, tak i v Cloudu.

  Zlatý partner:

  SAP
  SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 248 500 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V ČR působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1000 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.
  Cloud4Com
  Cloud4com je předním poskytovatelem cloudových služeb v regionu CEE, poskytující zákazníkům službu Virtuální privátní datové centrum (vPDC) s vysokou úrovní bezpečnosti a garantovanou dostupností 99,999%. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a prostřednictvím on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Tato služba je určena širokému spektru zákazníků, od velkých podniků, přes instituce státní správy až po středně velké společnosti.

  Partner:

  SEFIRA
  Společnost SEFIRA je dodavatelem IT řešení a služeb. Specializuje se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání el. dokumentů. V IT bezpečnosti nabízí řešení a konzultace v oblastech PKI, autentizace, IDM, bezpečnosti mobilních zařízení, zabezpečení databází a ochrany proti cíleným kybernetickým útokům. SEFIRA poskytuje zakázkový vývoj software, aplikační infrastruktury, procesní a datovou integraci a služby systémové integrace.
  ESP
  Specializací společnosti ESP holding je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení dodávaná společností ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.
  Kapsch BusinessCom
  Kapsch BusinessCom je jedním z předních dodavatelů řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Kromě systémové integrace a průběžných optimalizačních opatření se zaměřuje i na digitální transformace. Snahou společnosti je být průkopníkem ve vývoji nových technologií a poskytování individuálních technologických řešení. Kapsch BusinessCom se trvale orientuje na úspěch zákazníků a vytváří pro ně jasnou přidanou hodnotu. Klade si za cíl umožnit svým lokálním i celosvětovým klientům realizovat jejich obchodní cíle pomocí technologicky nezávislého moderního řešení ve spolupráci s významnými partnery.

  Staňte se partnerem konference DOCURIDE

  Vítáme aktivní účast a spolupráci obchodních partnerů, kteří poskytují technologie a řešení s ohledem na hlavní témata konference.

  Pokud se chcete aktivně zapojit do programu konference, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@docuride.cz