jubilejní 10. ročník konference Docuride – 12.10.2017 v Praze
MENU

  Generální partner:

  OpenText je světovým lídrem v oblasti Enterprise Information Management (EIM). Integrovaná řešení pro Business Process Management, Enterprise Content Management, Information Exchange, Customer Experience Management či Discovery pomáhají společnostem rychleji růst, snížit provozní náklady, zjednodušit správu nestrukturovaných dat a informací a odstranit bezpečnostní rizika.
  Více než 100 000 zákazníků po celém světě spoléhá na platformu OpenText, jak formou on premise, tak i v Cloudu.

  Zlatý partner:

  SAP
  SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 248 500 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V ČR působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1000 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.
  Cloud4Com
  Cloud4com je předním poskytovatelem cloudových služeb v regionu CEE, poskytující zákazníkům službu Virtuální privátní datové centrum (vPDC) s vysokou úrovní bezpečnosti a garantovanou dostupností 99,999%. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a prostřednictvím on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Tato služba je určena širokému spektru zákazníků, od velkých podniků, přes instituce státní správy až po středně velké společnosti.

  Partner:

  SUSE
  Společnost SUSE jako průkopník v oblasti open source softwaru poskytuje spolehlivý linuxový operační systém, cloudovou infrastrukturu a řešení pro ukládání dat, jež firmám přinášejí větší míru kontroly a flexibility. Společnost SUSE je se svým více jak 70% podílem na trhu linuxových operačních systémů pro SAP aplikace jasným lídrem trhu. V oblasti SAP HANA je pak tento podíl více jak 90%.
  SEFIRA
  Společnost SEFIRA je dodavatelem IT řešení a služeb. Specializuje se na služby vytvářející důvěru se zaměřením na dodávky moderních systémů pro důvěryhodné vytváření, ověřování a dlouhodobé uchovávání elektronických dokumentů. V IT bezpečnosti nabízí konzultace a řešení v oblastech elektronické identity, PKI a identity managementu. SEFIRA poskytuje komplexní služby od vytvoření IT strategie, přes návrh architektury informačních systémů, zakázkový vývoj software až po procesní, datovou a systémovou integraci.
  ESP
  Specializací společnosti ESP holding je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení dodávaná společností ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

  Mediální partneři:

  Odborný on-line magazín CORPORATE ICT informuje čtenáře o novinkách v širokém oboru ICT z ekonomického hlediska a přináší odborné články o možnostech inovace těchto systémů pro podporu fungování společností. Nabízí informace a rady, které mohou pomoci při rozhodování jak řešit různé typy výzev, kterým dnes a denně čelí všechny společnosti na světě.
  ICT NETWORK NEWS je projektem, který představuje v dnešní hektické době ideální spojení online magazínu a tištěné verze časopisu. Zdrojem článků je vždy online magazín a v tištěné verzi je pak výběr toho nejzajímavějšího. Obsahuje aktuální informace z ICT trhu, doplněné o další rubriky jako například právo, finance, jobs, events, marketing apod. Součástí je i momentálně největší volně přístupný kalendář akcí v ČR a SR.

  Staňte se partnerem konference DOCURIDE

  Vítáme aktivní účast a spolupráci obchodních partnerů, kteří poskytují technologie a řešení s ohledem na hlavní témata konference.

  Pokud se chcete aktivně zapojit do programu konference, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@docuride.cz