Jak konference DOCURIDE probíhá?

Prezentace

Konference je jednodenní. Program probíhá od ranních do pozdních večerních hodin, z toho důvodu doporučujeme rezervovat si ubytování do druhého dne.

Přednášky probíhají jak společně v hlavním sále, tak ve 3 oddělených sekcích dle témat, které si účastníci volí libovolně dle svého zájmu.

Program

Osobnosti

Večer je zaměřen na diskuzi a výměnu zkušeností s ostatními účastníky, zástupci významných společností ze soukromého sektoru.

Účastnický poplatek

2 800 Kč + 21% DPH

Na konferenci DOCURIDE 2018 není možné se registrovat, akce již bohužel proběhla.

Jednacími jazyky konference jsou čeština, slovenština a angličtina. Přednášky nejsou tlumočeny.

Zůstaňte s námi i po večeři, čeká vás zajímavý program

Jaký byl večerní program DOCURIDE 2018?

Večer jsme účastníky konference pozvali na ochutnávku netradičních specialit plných překvapení a emocí.
Jan Škraňka nás seznámil s pochoutkami, které z evropských jídelníčků zmizely před necelými sty lety a nyní zažívají svou renesanci. Ano, jde o hmyzí speciality.

Dozvěděli jsme se, které jsou nejoblíbenější, jak je připravit nebo jak jsou na tom z hlediska výživových hodnot. A kdo chtěl své hranice posunout o kousek dál, mohl si dopřát skutečného Brouka na talíři a odnesl si tak netradiční gastronomický zážitek. Nechyběl ani oblíbený týmový kvíz.

Zážitek ve Virtuální realitě

Dále měli účastníci možnost vyzkoušet si nevšední virtuální realitu při návštěvě „Escape Igloo“, kde je úniková hra Cosmos zavedla do jiného světa.

Hrálo se zcela bez herních ovladačů, jen pomocí vlastních rukou. Společně s dalšími hráči bylo třeba vyřešit sérii úkolů a hádanek.

A kdo měl i v pozdních večerních hodinách soutěžního ducha, změřil své síly s ostatními účastníky v již tradičním bowlingu.

Večerní program

Konferencí i večerním programem provázel oblíbený moderátor Adam Nedvídek.