Generální partner

OpenText

OpenText je světovým lídrem v oblasti Enterprise Information Management (EIM). Integrovaná řešení pro Business Process Management, Enterprise Content Management, Information Exchange, Customer Experience Management či Discovery pomáhají společnostem rychleji růst, snížit provozní náklady, zjednodušit správu nestrukturovaných dat a informací a odstranit bezpečnostní rizika.

Více než 100 000 zákazníků po celém světě spoléhá na platformu OpenText, jak formou on premise, tak i v Cloudu.

Zlatý partner

SAP

SAP, lídr na trhu s podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech velikostí a oborů k lepšímu fungování. SAP umožňuje lidem a organizacím efektivnější spolupráci a využití podnikových informací bez ohledu na to, zda je využíván pracovníky v kancelářích nebo členy představenstva, na skladě nebo v prodejně, na klasických počítačích nebo mobilních zařízeních. Díky tomu jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají zhruba 388 000 zákazníkům v dosahování vyšších zisků, v udržitelném růstu a v přizpůsobování se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v ČR je také SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur.

Zlatý partner

Cloud4com

Cloud4com je předním poskytovatelem cloudových služeb v regionu CEE, poskytující zákazníkům službu Virtuální privátní datové centrum s vysokou úrovní bezpečnosti a garantovanou dostupností 99,999%. Cloud4com dodává svým zákazníkům certifikovanou infrastrukturu pro provoz platformy SAP HANA a ve spolupráci se společností Sabris službu SAP HANA as a Service. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a prostřednictvím on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Služba je určena širokému spektru zákazníků, od středně velkých podniků, přes instituce státní správy až po velké společnosti.

Zlatý partner

SUSE

Společnost SUSE, průkopník v oblasti open source software, poskytuje spolehlivou, softwarově definovanou infrastrukturu a aplikace, které dávají každé firmě velkou flexibilitu a kontrolu nad vlastním IT. Více než 25 let vývoje špičkových technologií, nadstandardních služeb a spolupráce s kvalitními partnery vytváří certifikované a podporované produkty, které našim klientům umožňují zjednodušovat složité systémy, snižovat náklady a poskytovat klíčové služby pro chod firmy. Dlouhotrvající obchodní vztahy, které kolem sebe budujeme, přinášejí zajímavé inovace, které jsou základem úspěchu.

Zlatý partner

RICOH

Společnost Ricoh byla založena v roce 1936 a nabízí celou škálu produktů v oboru zobrazovací techniky, elektroniky a souvisejících řešení. Portfolio společnosti RICOH Czech Republic zahrnuje řadu systémových a partnerských řešení, která pomáhají profesionálně zpracovávat dokumenty. V oblasti dokumentových služeb je pod značkou Ricoh Business Solution pro své zákazníky spolehlivým partnerem pro řízení celého životního cyklu dokumentů a informací. Kromě dodávek tiskových systémů tak nabízí řešení pro digitalizaci, systémovou evidenci, oběh a ukládání dokumentů.

Partner

ESP

Specializací společnosti ESP holding je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení dodávaná společností ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

Mediální partneři

ICT NETWORK NEWS

ICT NETWORK NEWS je projektem, který představuje v dnešní hektické době ideální spojení online magazínu a tištěné verze časopisu. Zdrojem článků je vždy online magazín a v tištěné verzi je pak výběr toho nejzajímavějšího. Obsahuje aktuální informace z ICT trhu, doplněné o další rubriky jako například právo, finance, jobs, events, marketing apod. Součástí je i momentálně největší volně přístupný kalendář akcí v ČR a SR.

 

AVERIA NEWS

B2B NETWORK NEWS

EW NETWORK NEWS

ITBIZ

Portál ITBiz.cz je zaměřený na poskytování aktuálních informací především z oblasti informačních technologií. Od roku 2006 se věnuje jak českému trhu a lokálním tématům, tak evropským a globálním trendům, které IT v České republice ovlivňují. Na www.itbiz.cz každý týden vychází desítky článků, které se věnují novinkám, rozebírají aktuální dění i dlouhodobá témata, poskytují prostor pro odborné analýzy a komentáře známých osobností. Nechybí ani reportáže z významných IT konferencí, profily firem, rozhovory s osobnostmi českého IT. Redakční tým tvoří zkušení novináři s mnohaletou praxí. Doplňují je odborníci z praxe jako externí autoři a pravidelní přispěvatelé.

Vše o průmyslu

VŠE O PRŮMYSLU – Trade Media International
Vydavatelství Trade Media International si klade za cíl nacházet všechny možné cesty pro komunikaci novinek o průmyslových technologiích a trendech. Komunikační portál www.vseoprumyslu.cz je vstupní branou mapující aktuální možnosti digitalizace, automatizace či robotizace. S cílem přinášet kvalitní obsah redakční tým vybírá a tvoří příspěvky, které by neměl minout nikdo, kdo chce projít současnou digitální transformací úspěšně.