Staňte se partnerem
konference DOCURIDE

Vítáme aktivní účast a spolupráci obchodních partnerů, kteří poskytují technologie a řešení s ohledem na hlavní témata konference.
Pokud se chcete aktivně zapojit do programu konference, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@docuride.cz

Zlatý partner

SAP

SAP, lídr na trhu s podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech velikostí a oborů k lepšímu fungování. SAP umožňuje lidem a organizacím efektivnější spolupráci a využití podnikových informací bez ohledu na to, zda je využíván pracovníky v kancelářích nebo členy představenstva, na skladě nebo v prodejně, na klasických počítačích nebo mobilních zařízeních. Díky tomu jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají zhruba 388 000 zákazníkům v dosahování vyšších zisků, v udržitelném růstu a v přizpůsobování se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v ČR je také SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur.

Zlatý partner

Cloud4com

Cloud4com je předním poskytovatelem cloudových služeb v regionu CEE, poskytující zákazníkům službu Virtuální privátní datové centrum s vysokou úrovní bezpečnosti a garantovanou dostupností 99,999%. Cloud4com dodává svým zákazníkům certifikovanou infrastrukturu pro provoz platformy SAP HANA a ve spolupráci se společností Sabris službu SAP HANA as a Service. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s IT infrastrukturou a prostřednictvím on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Služba je určena širokému spektru zákazníků, od středně velkých podniků, přes instituce státní správy až po velké společnosti.

Zlatý partner

SUSE

Společnost SUSE, průkopník v oblasti open source software, poskytuje spolehlivou, softwarově definovanou infrastrukturu a aplikace, které dávají každé firmě velkou flexibilitu a kontrolu nad vlastním IT. Více než 25 let vývoje špičkových technologií, nadstandardních služeb a spolupráce s kvalitními partnery vytváří certifikované a podporované produkty, které našim klientům umožňují zjednodušovat složité systémy, snižovat náklady a poskytovat klíčové služby pro chod firmy. Dlouhotrvající obchodní vztahy, které kolem sebe budujeme, přinášejí zajímavé inovace, které jsou základem úspěchu.

Partner

ESP

Specializací společnosti ESP holding je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení dodávaná společností ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

Mediální partneři

ICT NETWORK NEWS

ICT NETWORK NEWS je projektem, který představuje v dnešní hektické době ideální spojení online magazínu a tištěné verze časopisu. Zdrojem článků je vždy online magazín a v tištěné verzi je pak výběr toho nejzajímavějšího. Obsahuje aktuální informace z ICT trhu, doplněné o další rubriky jako například právo, finance, jobs, events, marketing apod. Součástí je i momentálně největší volně přístupný kalendář akcí v ČR a SR.

 

AVERIA NEWS

B2B NETWORK NEWS

EW NETWORK NEWS