Historie DOCURIDE

DOCURIDE má v České republice již svou zavedenou tradici a za dobu své existence si získal řadu příznivců, kteří se konference účastní opakovaně.

1. ročník

První ročník konference se konal již v roce 2008, kdy ústředními tématy byly Enterprise Content Management, legislativa, trendy a technologické novinky v oblasti práce s elektronickými dokumenty.

V roce 2015 DOCURIDE začal měnit svou tvář a vedle správy podnikového obsahu rozšířil svůj program o další aktuální témata a inovace v oblasti informačních a komunikačních technologií, která umožní společnostem pracovat efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby získaly náskok před konkurencí.

(fotogalerie)

V roce 2016 jsme se rozhodli pro další změnu, a to přesunout konferenci do Prahy a změnit formát konference pouze na jednodenní s tím, že maximálně využijeme paralelních přednášek tak, aby hustota informací zůstala co nejvíce zachována. Důvodem bylo umožnit participaci dalším hostům, pro které je obsah konference přínosem, ale kteří se bohužel především z časových důvodů nemohli akce v rozsahu dvou dnů zúčastnit. A změna se vyplatila. DOCURIDE 2016 zaznamenal významný nárůst v počtu účastníků.

(fotogalerie)

V roce 2017 jsme za rekordní účasti 127 návštěvníků oslavili jubilejní 10. výročí konference DOCURIDE a nás organizátory velmi těší, že se nám stále daří přinášet zajímavá témata, oslovovat významné osobnosti i vyvolávat podnětné diskuze a propojovat lidi, aby mohli mezi sebou sdílet cenné zkušenosti z praxe.

Děkujeme za vaši přízeň.

(fotogalerie)

Na podzim 2018 proběhl v Praze Benicích již 11. ročník s názvem „DIGITÁLNÍ ZAMĚSTNANCI – REALITA NEBO SCI-FI?“. Věnovali jsme se zejména tomu, jak podpořit růst firem i navzdory nedostatku kvalifikované pracovní síly na trhu. Konference se zúčastnilo celkem 116 osob, zástupců významných společností, odborníků i ICT dodavatelů.

Vystoupila zde spousta zajímavých osobností a odborníků, jako například Pavel Kysilka, Michal Zahradníček, Roman Knap, Giuliano Giannetti, Garen Yacoubian, Marian Kechlibar a další.

A zajímavé osobnosti a aktuální témata nebudou chybět ani letos.

Těšíme se na vás!

(prezentace)   (fotogalerie)